TUULUTUS

Aknaavaja UNIVENT

32.99€
Laos

UNIVENT – kasvuhoone tuulutusakende automaatne avaja.

Kasvuhoone tuulutusakende automaatne avaja Univent on kompaktne ja võimas avaja. Avajas on kasutusel laialdaselt tuntud standardne hüdrauliline silinder mis on end mitme aasta jooksul kvaliteetse tootena tõestanud.

 

Univent aknaavaja on väga universaalne. Tema peamisteks omadusteks on:

Kompaktsus

Uuenduslik ja lihtne paigaldussüsteem

Kaksikvedru

 

Innovaatiline paigaldussüsteem võimaldab avaja ühe otsa väga lihtsalt avada. Te ei vaja eraldi tööriistu. Te teete avaja ühest otsast lahti ning niimoodi avaneb Teile kasvuhoone uks (isegi juhul kui aken/uks on kinnises asendis). Lihtsalt ühendage üks avaja ots lahti ning avage uks!

Avaja konstruktsioon võimaldab kergelt paigaldada sellele ka tugevama vedru, selleks et saavutada suuremat sulgemisjõudu. Automaatset avajat Univent on võimalik kasutada mitmes kohas, kuid kõige levinumad on:

Kasvuhoone tuulutusaknad nii katusel kui ka külgedel

Nii nagu ka teisi automaatseid avajaid saab Univent avajat kasutada kasvuhoonete akende avamiseks. Topeltvedru olemasolu võimaldab seda avajat väga edukalt kasutada kergetel akendel mis ise enda jõuga ei pruugi sulguda.

 

Väikeste kasvuhoonete kaaned (näiteks väiksed kasvulavad)  

Tänu oma kompaktsele konstruktsioonile sobib Univent avaja väga hästi kasvulavade kaante automaatseks avamiseks ja sulgemiseks. Avaja ei võta kasvuhoones peaaegu üldse ruumi jättes omakorda taimedele rohkem ruumi. Lisaks sellele võimaldab lihtne avamissüsteem kiiret ligipääsu taimede juurde.

 

Uksed

Tänu avamise lihtsusele sobib Univent avaja väga hästi ka kasvuhoone ustele. See võib osutuda vajalikuks näiteks juhul kui Teie kasvuhoonel ei ole täiendavaid tuulutusaknaid või täiendavaks õhuringluseks. Tänu easy-clip süsteemile juurdepääs läbi ukse muutub palju lihtsamaks kiiremaks.


Tehnilised andmed
Omadused
Materjal Alumiinium
Avamise jõud 7 kg
Normaal sulgemisjõud 0.8 kg
Avamise temperatuurivahemik 17 – 25 ºC
Maksimaalne akna avamine 30 ºC
Maksimaalne avamine 45 cm
Standardne viimistlus Metallik (värvimata)
Videoklipp

Kokkusobivad tooted

Kasvuhoone STRELKA 2.6
eriti tugev
Laos
KASVUHOONED
Kasvuhoone STRELKA 3.0
eriti tugev
Laos
KASVUHOONED
Täiendav tuulutusaken "2DUM"
Laos
TUULUTUSAKNAD
Silinder STANDARD
Laos
TUULUTUS
Minikasvuhoone
Otsas
75.50€
KASVUHOONED